O firmie

Zakład Budowlano – Stolarski w roku 1986 założył Andrzej Chmielecki i początkowo firma wykonywała na zlecenie klientów jedynie usługi stolarskie, w tym meble oraz stolarkę okienną i drzwiową.

W roku 1999 została nawiązana stała współpraca z firmą deweloperską PPU UNITERMAL Sp. z o.o., która spowodowała rozszerzenie profilu działalności o usługi remontowo – budowlane. Na zlecenie dewelopera została wykonana adaptacja sopockich apartamentów przy ul. Helskiej 19, Pułaskiego 6c, Andersa 7 oraz Fiszera 8 i 10. Prace te spowodowały wyspecjalizowanie się firmy w luksusowym oraz kompleksowym wykończeniu wnętrz, poszerzając zakres świadczonych usług.
W latach 2007 – 2008 został wzniesiony budynek wielorodzinny w Sopocie przy ul. Chopina 19. Dużym wyzwaniem było wykonanie kapitalnego remontu zabytkowej, sopockiej kamienicy przy ul. Winieckiego. Nasze port folio to także kompleksowe prace budowlano – remontowe domów jednorodzinnych,  mieszkań, apartamentów oraz loftów na terenie Trójmiasta i okolic.

Od 2015r. prowadziliśmy kompleksowe prace remontowe wraz z wykonaniem pełnej infrastruktury budynkowej pod nadzorem Inspektora Ochrony Zabytków dwóch kamienic przy ul. Morskiej 5 i 7 w Sopocie.

Dużym atutem firmy Andrzeja Chmieleckiego to stylowe wykończenia wnętrz, które realizowane są w stałej współpracy z trójmiejskimi projektantami i architektami wnetrz tj.: Marta Zacharzewska i inni.

Zapraszamy do współpracy.